מדור חקירות - תשלום מזונות

תשלום מזונות

סיפור מאת : רוני נגר – חוקר פרטי
 
התיישבתי אל מול אישה , נאה למדי , כבת 42 במשרד קטן בבניין ישן ברח' אלנבי בת"א והצגתי את עצמי : " נעים מאוד , כמו שאמרתי בפגישתנו הקודמת , שמי רוני ואני חוקר פרטי , יש לי אתר אינטרנט ואני מעוניין לקדם ולפרסם אותו ברשת האינטרנט " .
האישה הסבירה לי את דרכי פעולתה , הציגה את ניסיונה הרב ומסרה לי טבלת מחירים לפרסום .
 
לא היה קל להגיע לרגע זה שבו פגשתי בה , כל מה שרציתי זה להוכיח כי הינה עובדת בעבודה נוספת
ולא מוצהרת (  " בשחור " ) .
פגשתי בבעלה , רמי , כחודש לפני – כן , רמי סיפר לי כי הינם גרושים כשנתיים , להם שני ילדים משותפים והוא משלם דמי מזונות גבוהים יחסית היות והוא מרוויח משכורת נאה כסמנכ"ל בחברת
הי- טק וגרושתו עובדת שכירה בחצי משרה כגרפיקאית ומקדמת אתרי אינטרנט בחברה קטנה בפ"ת .
 
לאחרונה הגיע אליו מידע כי עובדת בשירות חברה נוספת אשר מספקת לה לקוחות תמורת אחוזים ובאופן לא מוצהר , היות ואם נגיע לידי ראיות בדבר עבודתה הנוספת יוכל להגיש בקשה להקטנת המזונות . אני כבר התחלתי לעבד את דרך הפעולה .
 
מקץ מספר ימים התקשר אלי רמי ואמר כי גרושתו הולכת בשעת בוקר עם בנם הקטן לרופאת ילדים בקופת חולים . הגעתי ביום ובשעה האמורים .
נכנסתי אל קופת החולים והתיישבתי לידה תוך שאני עושה עצמי כאילו בשיחה ממושכת  : " טוב אני אפרסם את האתר ואח"כ נראה כמה כניסות יהיו "  המשכתי לדבר עם אותו בן שיח דמיוני על עניינים שונים ומשונים וסיימתי את ה " שיחה " .
" סליחה , מצטערת ,שמעתי חלק מהשיחה והבנתי שאתה מעוניין בקידום אתר אינטרנט? "
היא נפלה ברשת בדיוק כמו שחשבתי . " כן , יש לי משרד חקירות  ויש לי אתר חדש  " .
" אני עוסקת בדיוק בזה והמומחיות שלי היא לקדם ולפרסם אתרים באתר האינטרנט . "
" איזה צירוף מקרים " , עשיתי עצמי מופתע , " נפלת לי בדיוק בזמן , היות והשותף שלי לוחץ והוא
   חושב שלוקח לי זמן לבצע דברים , כך שאני מעוניין לשמוע מה יש לך להציע " .
 
כאמור קבענו פגישה בשעת ערב במשרד קטן ברח' אלנבי , לאחר שנשבר הקרח החלה להיפתח ואמרה :
" דווקא בגלל שיש לך משרד חקירות פרטיות ואני סומכת עליך , אני יכולה לספר לך שאני מקבלת מזונות מבעלי , אתה בטח מכיר את זה מעבודתך ולכן אני לא יכולה להוציא חשבוניות , אני אעשה לך הנחה רצינית , אני לא מדווחת על ההכנסה הזו כדי שלא יפגעו לי במזונות , חוץ מזה הגרוש שלי מרוויח מספיק אז שישלם " .
 
הבטחתי לה כמובן שאין בעיה ואני שומר סוד , היא הציגה בפני ( די בהתלהבות ) אתרים נוספים שקידמה ופרסמה וכך הגעתי ללקוחות נוספים ורבים שלה , צילמתי והקלטתי אותה בסמוי כך שלא היה צורך בפעילות נוספת ובפגישה זו השגנו את מירב הראיות .
 
פגשתי בה כארבעה חודשים מאוחר יותר בדיון בבית המשפט , היא ראתה אותי משוחח עם בעלה בכניסה לאולם הדיונים , הרימה גבה ואז " ירד לה האסימון " .
עורך הדין שלה סרב להעלות אותי על דוכן העדים וביקש הפסקה על מנת להגיע לפשרה מיידית , מה שנקרא הצדק חייב להיעשות ולהיראות .  
כל הזכויות שמורות ל- "מדור חקירות - רוני נגר" טל': 054-4516106  
 
 

מדור חקירות ויעוץ בטחוני | רוני נגר: 054-4516106  | mador7@gmail.com