מדור חקירות - תורנות לילה

תורנות לילה

סיפור מאת : רוני נגר – חוקר פרטי
 
אריק הינו רופא אשר לא מכבר סיים את ההתאמנות ( סטאז' )  ושובץ כרופא מן המניין בבית חולים גדול במרכז הארץ הוא היה נשוי כארבע שנים עם ילדה קטנה , בחור מבריק , נאה למראה ( חתיך , כדברי אשתו ) , מסמן מטרות ומגיע אליהן , טיפוס אמביציוני בצורה יוצאת דופן .
 
יפית עבדה כאחות באותו בית חולים , די ותיקה , כעשרים ושתיים שנה , בית החולים היה שגרת חייה ולא הכירה משהו אחר . היא הייתה נשואה עם שלשה ילדים גדולים , בעלה טיפוס אפרפר , קבלן גדול בעברו , כיום עוסק  בשיפוצים מידי פעם , לא עובד יותר מידי קשה , אך מפרנס יפה את הבית .
 
יפית הייתה מבוגרת מאריק לפחות בחמש עשרה שנה , אך מבחינתו היה זה סוד הקסם ,
כשפגשתי ברעייתו התברר כי מכירה אותו ואת חולשותיו היטב והוא אוהב נשים מבוגרות ממנו ובטירוף . נקודה .
אז למה התחתנת איתו ? – שאלתי .
שכנעתי את עצמי שזה עבר לו , אבל בתוכי אני יודעת שלא , הוא מוכשר , חתיך ויודע להעניק , לא קל להיפרד מבחור כזה , עוד כשהיינו סטודנטים הוא היה מתלוצץ שבסוף יתחתן עם אחת מבוגרת והיה מצביע ברחוב לעבר נשים מבוגרות , מטופחות שנראות טוב אבל היינו יותר צעירים וסטודנטים והייתה אוירה קלילה כזאת – ענתה לי כאילו מתנצלת.
טוב , מה הביא אותך לחשוד שמשהו קורה ? מדוע את צריכה חוקר פרטי ? – שאלתי .
" אני מרגישה אותו , תאמין לי , הייתה מסיבת פורים בבית החולים , שלשה שבועות לאחר שהחל לעבוד שם ואז ראיתי את האחות הזאת , קוראים לה יפית , הייתה ביניהם כימיה ודינאמיקה מאוד מוזרה יחסית לאנשים שלא מכירים הרבה זמן וכשאני חושבת על זה , היא בדיוק הטעם שלו , בשלה , נאה , יודעת לדבר והוא יודע כבר איך לחזר ולהיות נודניק מבלי שירגישו בזה ,עד שהוא משיג את מה שהוא רוצה " .
 
התחלנו להסתובב במחלקה בה הוא עובד , חוקר וחוקרת כזוג תמים , עד שהרגלנו את כל הסובבים שאנו כנראה קשורים לאחד החולים ובאים לבקר דרך קבע .
באמת היה קל להבחין כי משהו מתרחש בין הרופא הצעיר לאחות הותיקה  , היו נגיעות קלות פה ושם , מבטים וצחקוקים , נראה כי שניהם נהנים מהסיטואציה .
מסיבות מובנות לא יכולנו לכסות ולתצפת את השניים בעבודתם באופן רצוף והם לא תמיד עבדו במשמרות חופפות , אך שמנו לב לתופעה מוזרה כי במשמרות הלילה הרופא מחנה את רכבו  בחניון האורחים והמבקרים , מדובר בחניון בדופן בית החולים עם מעבר רגלי ישירות לבית החולים ולא בחניון מקורה ומסודר אשר מיועד לרופאים ולעובדים הבכירים ונקודה  נוספת הייתה כי תמיד חנה בקצה הרחוק והקיצוני ביותר של החניון אשר בשעות הלילה לא הייתה בו תנועה מרובה .
הימרתי בגדול והחלתי לתצפת על החניון באחד ממשמרות הלילה , לא לפני שבדקנו טלפונית לסירוגין כי השניים עובדים באותה המשמרת .
 
הבחנו ברכבו של הרופא חונה בקו הקיצוני ביותר של החניון אשר מעבר לו שורת עצים קטנים יחסית אשר מפרידה בין החניון לכביש הראשי .
הגעתי עם עוד שני חוקרים פרטיים ברכב מסחרי גדול עם סולם ( בשביל מה יש חברים ? ) , חוקר פרטי אחד לבוש בסרבל עבודה ע"מ שלא לעורר חשד , הציב את הסולם כלפי אחד העצים , עלה והתקין מצלמה אלחוטית רגישה לצילום לילה וכיוון אותה כלפי הרכב .
 
המשכנו להמתין וממש לא התאכזבנו , סמוך לשעה שתיים ורבע לפנות בוקר , הרופא נראה יוצא מכיוון בית החולים וניגש אל רכבו , נכנס והמתין . מקץ מספר דקות 
יצאה יפית האחות ובצעדים מהירים ניגשה אל רכבו של הרופא ונבלעה בתוכו .
המתנו חמש דקות בדיוק ונכנסנו עם הרכב המסחרי אשר היה מאובק כשהסולם מעליו אל החניון , חנינו קצת עקום אך קרוב מאוד לרכבו של הרופא , השניים נבהלו קצת .
יצאתי עם עוד חוקר כשאני תומך בו כשהוא מדדה על קביים וניגשנו לכניסה לתוך בית החולים מבלי להעיף מבט מיותר לעבר השניים , כאילו אינם קיימים , השניים נרגעו
ו" בלעו " את הסיטואציה כאילו מדרך הטבע .
בתוך הרכב המסחרי המאובק עם החלונות הכהים ישב כמובן חוקר נוסף אשר תיעד את השניים ברכבו של הרופא , בבירור רב , אפשר לומר שהיו לו מספר רגעי אושר באותו הלילה והוא לא סבל במיוחד . התנועות והתנוחות בתוך הרכב לא היו מביישים סרטים מסוג מסוים והשניים מימשו את תאוותם כאילו אין מחר .
טוב , הרי שניהם נשואים , לא בסכסוך עם בני הזוג , אינם מעוניינים להתגרש ומבחינת שניהם מדובר בהגשמה של פנטזיה ותשוקה ללא מחויבות כלל וללא " צרות " מיותרות .
הרופא לא שיער באותו הרגע כי הצרות שלו רק החלו... ובצרורות .  
כל הזכויות שמורות ל- "מדור חקירות - רוני נגר" טל': 054-4516106  
 
 

מדור חקירות ויעוץ בטחוני | רוני נגר: 054-4516106  | mador7@gmail.com