מדור חקירות - שעת כושר

שעת כושר

סיפור מאת : רוני נגר – חוקר פרטי
 
בני הזוג חזרו מהאירוע וסיגל מיהרה להכנס למקלחת , דודי בעלה ניגש בחרדת קודש אל שולחן פינת האוכל החזיק בידיים רועדות את הטלפון הסלולרי של רעייתו והחל לעיין בהודעות הנכנסות : " מקווה שיהיה לך ערב נפלא , מתוקה " , מספר הטלפון היה חסוי ולא ברור אם נשלחה ע"י גבר או אשה .
לדודי היו תחושות לא טובות . מזה זמן רב כשהסלולרי צילצל להודעה כתובה וסיגל לא מיהרה לקרוא אותה בנוכחותו ותמיד טענה כי זו בטח הודעת פרסומת . הפעם אזר אומץ והחליט לקרוא את ההודעות .
 
דודי חיפש משרד חקירות ולמחרת , אני יחד עם חוקר פרטי נוסף כבר עקבנו אחרי סיגל בצאתה מהעבודה בחברת " היי-טק " ידועה בה עבדה כהנדסאית תוכנה במהלך כל הנסיעה דיברה בטלפון ונראתה משועשעת ובמצב רוח מרומם .
" היא תמיד בטלפון בענייני העבודה " אמר לי דודי בעלה ואני עניתי כי נראה שענייני העבודה שלה מצחיקים אותה מאוד .
הנחיתי אותו להודיע לה כי יגיע מאוחר באותו היום ואז אמרה לו כי אם זה כך היא רוצה לגשת למכון כושר חדש שנפתח בכדי לעשות מנוי ל " ספינינג " .
 
לאחר ששהתה בבית כשעתיים יצאה ברכבה והגיעה למכון כושר גדול אשר באזור התעשייה בעיר בה התגוררה , חנתה בחניון התת קרקעי ונכנסה פנימה .
בכניסה קיבל את פניה בחור מגודל ושרירי עד מאוד אשר הוביל אותה פנימה . נכנסתי אחריה וביקשתי
מהמדריכה בכניסה לראות את המקום היות ואני מעוניין להירשם .
המדריכה ליוותה אותי והסבירה לי לגבי כל המתקנים והפעילויות , שאלתי אותה כמיתמם מי זה השור הגדול והמפחיד שעמד בכניסה והיא צחקה וענתה כי זהו מדריך ה " ספינינג " וגם אירובי והוא הרבה יותר עדין ממה שנראה . שאלתי היכן השירותים וקבענו שניפגש שוב בכניסה למכון .
הפעלתי את המצלמה הסמויה מתוך פאוץ' קטן והחלתי להתרוצץ בין כל האולמות אך לא מצאתי את סיגל והמדריך גדול הגוף אשר מסתובב עימה .
לאחר שוידאתי כי אינם באולמות הכושר נכנסתי אל מתחם משרדי ההנהלה והלכתי במסדרון בבטחה כאילו אני מוזמן או מכיר את היעד אליו אני הולך ע"מ למנוע שאלות מיותרות תוך שאני מביט וסוקר במהירות את המשרדים , לבסוף הגעתי אל דלת אשר רשום עליה " מחסן ציוד ואביזרים – הכניסה לעובדים בלבד " .
לא ניתן להסביר זאת אך הרגשתי כי זהו המקום ולא אחר , נמלאתי זיעה קרה ושניות ארוכות התלבטתי
באם לנסות לפתוח את הדלת . ראיתי כי ישנם חלונות קטנים בחלקו העליון של קיר המחסן והחלטתי להסתכן , הוצאתי את מצלמת הוידאו, הרמתי את הפאוץ' אל החלון העליון אשר מותקנת בו עינית נסתרת
והזזתי את הפאוץ' שמאלה וימינה לסרוק את המחסן תוך שאני מביט במסך הוידאו שבידי השניה  ו......
הופ אני רואה את השניים עסוקים בפעילות אירובית מעל שורה גבוהה של מזרנים , הם הקפידו שלא להדליק אור במחסן אך מהחלונות העליונים חדר אור מהמסדרון .
הייתי מתוח כמו קפיץ וחששתי שמא יופיע מישהו פתאום ולאחר צילום של כשתי דקות אשר מספיקות להבין במה עסקו השניים , עזבתי במהירות את המקום .
דודי ביקש לראות אותי עוד באותו הערב והצגתי בפניו את הסרט , ראיתי את פניו נופלות והתחושה קשה
מאוד , אך לדעתי האמת חשובה יותר מהתחזות והעלמת עין .  
  
כל הזכויות שמורות ל- "מדור חקירות - רוני נגר" טל': 054-4516106  
 
 

מדור חקירות ויעוץ בטחוני | רוני נגר: 054-4516106  | mador7@gmail.com