מדור חקירות - בילוש ומעקבים

מעקב אישות וגירושין

אנו מתמחים במעקבים אחר בני זוג , צילום ותיעוד יחסים על רקע רומנטי, תוך שימוש במצלמות סמויות ומתוחכמות במהלך המעקב ברחוב, במקומות העבודה, בתי מלון וצימרים והשגת ראיות לבית משפט על פי חוק תוך שמירה על זכויות הפרט .
 

 קשישים וילדים - חסרי ישע

קשישים וילדים אינם מזהים מיד כשהם נחשפים למעשי הונאה וניצול מכל סוג שהוא לכן יש צורך בגורם שלישי שיחשוף זאת, הם בוטחים בגורמים אשר מסביבם וגם כשמגלים שנעשה להם עוול , אינם יודעים כיצד להתמודד. למשרדנו נסיון רב בחשיפת גורמים אלו בין אם מדובר בהורים, מטפלים, אנשי שיווק, שכנים ועוד.
 

קניין רוחני - זכויות יוצרים

אנו מבצעים חקירות להגנה על נכסים שאינם מוחשיים, איתור זיופים , הפרה של זכויות יוצרים, שימוש לא חוקי ביצירות מכל סוג שהוא, למשרדנו הנסיון בחשיפה של זיוף תוכנות מחשב, מוצרי אופנה, מוצרי קוסמטיקה, זכויות לגבי תמונות באינטרנט ועוד.
 

חקירות פליליות

לעיתים נדרשנו לחקירה להוכחת אשמתו של גורם מסויים בעבירה פלילית עקב סגירת התיק כנגדו במשטרה ולחילופין סייענו רבות לנאשמים להוכיח את חפותם באמצעות חקירה חיצונית ובלתי תלויה גם מנסיוננו במשטרה בעבר וכן מהנסיון במגזר הפרטי.
 

מעקב בני נוער

למשרדנו נסיון רב במעקב אחר נערים ונערות במקומות הבילוי ותיעוד הקשר החברתי, חשד לשימוש בסמים, אלימות, תדרוך הורים לגבי הסימנים הראשוניים המעידים על כך כי יש לפתוח במעקב סמוי. הגילוי המוקדם והחשיפה חשובים ביותר למניעת התדרדרות ומצב לא רצוי של ללא מוצא.
 

חקירה תחת כיסוי

יצירת קשר עם גורם כלשהו תחת סיפור כיסוי ע"מ לאסוף מידע או להפרכת / הוכחת חשדות כלשהן תוך כדי תיעוד באמצעות ציוד הקלטה וצילום זעיר וסמוי . כל סיפור כיסוי נבנה בהתאם לאופי החקירה.
 

בילוש ומעקבים

 

מדור חקירות ויעוץ בטחוני | רוני נגר: 054-4516106  | mador7@gmail.com