מדור חקירות - חציית קווים

חציית קווים

רכב המיצובישי נכנס אל אזור תל ברוך בתל – אביב , הסתובב בין השבילים , בחן את הבחורות אשר עובדות במקום ובלשון פשוטה יותר את הפרוצות במקום .
לבסוף עצר בצד הדרך ונראה מתצפת את אחת הפרוצות זמן רב לפחות כשעתיים , נראה היה לנו כי הוא אוהב להתבונן במעשיהן ובמיוחד בפרוצה הרזה והגבוהה בעלת שער שחור כעורב עם הארכה לא טבעית לאורך גבה מאחור .
היא נראתה עולה לרכב ומקץ כרבע שעה חוזרת למקומה הקבוע ושוב עולה לרכב אחר.
ערן , הבחור שעקבנו אחריו הביט במעשיה כשעתיים תמימות מבלי לחשוד שהוא נמצא תחת עינו הבוחנת של חוקר פרטי. בהמשך יתברר שהתואר הראוי למעקב זה הוא בלש פרטי ...
לבסוף ערן התקרב עם הרכב , הפרוצה התמירה הבלונדינית עלתה אל הרכב וערן פילס דרכו בחולות עד שמצא פינה ראויה לעשות מעשה .
 
שלומית רעייתו של ערן פגשה אותי במשרדי ולא ידעה כיצד להגיב , כשביקשה את המעקב סיפרה כי בעלה מובטל והחל להסתובב בלילות וחוזר בשעות מאוחרות וכי הוא מספר כי יש לו עבודות מזדמנות ולעיתים מבלה עם חברים , היא הייתה בטוחה כי הוא בוגד בה או החל לעסוק בהימורים וכששמעה כי נוהג ללכת לפרוצות , הייתה זו נחמה פעוטה , אך מצד שני זוהי אכן בגידה ועוד משפילה ומביישת .
" הוא לא חושב על מחלות שהוא יכול להכניס הביתה ? איך הוא עושה את זה למשפחה שלו ? " – הגיבה שלומית לאחר שעיכלה קצת את המידע .
" אני מציע שנמשיך במעקב ונאסוף יותר פרטים לפני שאת מפוצצת את העניין"  – הצעתי .
 
עקבנו שוב אחריו בשלשת הימים הבאים וערן נראה מגיע תמיד לאותה הפרוצה , מתצפת אותה במשך שעות ולבסוף אוזר אומץ ומעלה אותה לרכבו .
ביום האחרון למעקב לאחר שסיים את ענייניו עם אותה הפרוצה , נראה מגיע למרכז המסחרי ברמת – אביב ונפגש עם בחור ברכב ספורט אדום , ערן ניגש אליו ושוחח עימו תוך שהוא נשען על החלון מחוץ לרכב .
יצאתי מרכבי והייתי חייב להתקרב אל השניים על מנת לצלם במצלמה סמויה את פניו של הבחור השני , התקרבתי אליהם וחשכו עיני , הכרתי את הבחור ברכב הספורט עוד מלפני היותי בלש פרטי , למעשה זה היה בתקופת היותי בלש במשטרה במשך שנים רבות . הסתובבתי מיד כאילו בטבעיות והתרחקתי מהמקום כדי שאותו עבריין לא יזהה אותי . מדובר בסרסור מוכר אשר מפעיל מספר פרוצות בתל – ברוך , אחד האנשים הנחותים ביותר מוסרית עלי אדמות , משתמש בגופן של הבחורות  לעשיית הון , אמנם לא כל כך בעל כורחן אבל טיפוס די נאלח .
אבל מה הקשר בינו לבין ערן ? , בכל זאת הטיפוסים אינם דומים אחד לשני .
יצרתי קשר עם אחד מקציני המודיעין במשטרה , חבר טוב משכבר הימים ושאלתי למידע כללי ולא מחייב לגבי אותו סרסור והוברר כי אותו עבריין הורשע בבית משפט וקיבל בין היתר עונש על תנאי באם ייתפס שוב עוסק בסרסרות .
  
או אז הבנתי את אשר קרה , פשוט אותו סרסור מפעיל את ערן כנציג שלו להשגיח על אותה פרוצה אשר נמצאת בחסותו וזאת על מנת שהמשטרה לא תמצא אותו בסביבה .
 
תמורת שיתוף הפעולה של ערן הוא מקבל שירותי מין מאותה הפרוצה וככל הנראה ( לא הצלחנו להוכיח בוודאות ) גם סכום כספי מסוים מידי פעם וכך ערן מתרץ לרעייתו את סכומי הכסף אשר ברשותו כאילו תוצאה של עיסוק בעבודות מזדמנות .
 
סיפרתי לשלומית את כל שאני יודע מבלי לצנזר דבר , זכותה לעשות את השיקול המתאים , היא בחרה להתגרש ממנו למרות דברי החרטה שלו והשכנועים הרבים .
היא לא קיבלה את העובדה שחצה קווים מוסריים שאין לעבור אותם , קבלת שירותי המין הייתה העניין הפעוט , מה שהפריע לה זה שיתוף הפעולה עם עבריין ועוד סרסור .
היא לא התכוונה לסלוח לו היות ולא רצתה בעוד מספר שנים להיות מופתעת שוב ולגלות עוד צדדים מפתיעים ומכוערים באישיותו של בן זוגה .


 
כל הזכויות שמורות ל- "מדור חקירות - רוני נגר" טל': 054-4516106 
 

 
 

מדור חקירות ויעוץ בטחוני | רוני נגר: 054-4516106  | mador7@gmail.com