מדור חקירות - בגידות

חשיפת בגידות

מעקבים אחר הגבר או האשה הינם הכלי המרכזי והיעיל לחשיפת בגידה, אנו מדריכים את בני הזוג כיצד לגלות עירנות ואילו סימנים מעידים על חשד סביר. ניתוח זמן התרחשות הבגידה, אם בשעות העבודה או בשעות הפנאי הלימודים, הבילוי וכמעט תמיד יש הפתעות רבות בעניין זה.
 

חקירת מועמדים לנישואין

בהחלטה החשובה ביותר בחיינו כמו נישואין, חשוב לבדוק בפני מי עומדים ולא להיות מופתעים כשמאוחר מידי. ניתן לבדוק עבר תעסוקתי, רקע, אמינות ועוד לגבי בן/בת הזוג הפוטנציאלים. ביחוד במגזרים בהם ההיכרות אינה מעמיקה והצדדים מציירים הכל בורוד כי זהו תפקידם, חשוב לגלות ולדעת את האמת. 
 
כשהיחסים מתוחים, או שאחד מבני הזוג אינו מעורב בשיקולים הכלכליים, חובה לאתר חשבונות בנק לא ידועים, שותפות בנדל"ן ונכסים אשר אין בני הזוג יודעים עליהם, כמו גם ביטוחי מנהלים, השקעות, קופות גמל והשתלמות, יש לצפות להפתעות ומדובר בסכומים משמעותיים אשר נעלמו מעיני בן / בת הזוג.
 

איתור רכוש

משמורת ילדים

כמעט באופן אוטומטי ילדים אמורים להישאר אצל האם לאחר הגירושין, כך במדינת ישראל .
לעיתים במעקב וחקירה אנו מוצאים כי האם או האב אינם ראוייים למשמורת מלאה בשל הזנחה, עבודה בשעות לא הגיוניות, מצב נפשי, אורח חיים בלתי ראוי, בניגוד למצג שווא בפני בית המשפט והילדים הופכים לקורבן של מי מההורים. 

 

בגידות

העלאת והורדת מזונות 

לאחר קביעת המזונות לעיתים משתנה מצבם הכלכלי של בני הזוג וניתן להוריד במזונות במידה ומתברר כי האישה מרויחה סכומים נאים למחייתה.
או לחילופין הגבר עובד כיום ומרויח פי כמה במוצהר ובין שאינו מוצהר ותפקידנו להמציא ראיות חד משמעיות.

 

כיצד מזהים בגידה

קצר ולעניין: בני הזוג אינם מרוכזים בנעשה סביבם? צמודים לטלפון הסלולרי? דואגים למראה החיצוני? עובדים שעות נוספות? ירידה באינטימיות? או התגברות יחסים אינטימיים על מנת להטעות? יוצאים בערבים? מוחקים שיחות והודעות מהסלולרי? פחות משתפים ומתייעצים? שערות ברכב? ריחות לא מוכרים? 

 

מדור חקירות ויעוץ בטחוני | רוני נגר: 054-4516106  | mador7@gmail.com